Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

         P13209295 квітня у мерії відбулася відкрита зустріч Лозівського міського голови Сергія Зеленського з мешканцями міста. Найбільш активні лозівчани упродовж двох годин спілкувалися з мером. Ставили питання та вносили свої пропозиції стосовно життєдіяльності міста.

         Перед початком зустрічі міський голова Сергій Зеленський окреслив основні проблеми водопостачання та водовідведення міста. Акцентував увагу на аварійному об’єкті житлово-комунального господарства - Південному колекторі, на якому за останні тижні сталося дванадцять обвалів, що призвело до відключення водопостачання мікрорайонів. У ході спілкування мер запевнив містян, що спільно з обласним керівництвом і за допомогою народного депутата України Анатолія Гіршфельда прикладатиметься максимум зусиль для його реконструкції.

         Найбільше турбували лозівчан питання житлово-комунального господарства, зокрема ремонту доріг, тротуарів, дахів багатоповерхівок, внутрішніх мереж водопостачання та водовідведення. Неодноразово піднімалося питання стосовно руху маршрутних таксі по місту, лозівчани просили подовжити графік роботи маршруток до 22.00 години Також лозівчани просили вжити заходів до власників собак, які порушують правила їх вигулу. У ході зустрічі обговорили питання встановлення газових лічильників.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ