Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P166006225 років з дня заснування цього року відзначає фольклорний ансамбль «Україночка». З приводу ювілею у міському Палаці культури сьогодні, 10 травня, ансамбль приймав вітання від керівництва міста і району та помічника народного депутата України Анатолія Гіршфельда – Ольги Федченко. Від виконавчого комітету, міської ради та Управління культури пісенний колектив отримав відзнаку та сертифікат на десять тисяч гривень.

  • Ви приклад для наслідування лозівській молоді. Талановиті, дружні, згуртовані, - відзначив міський голова Сергій Зеленський, звертаючись до ювілярів. - Я бажаю вашому, ще молодому колективу, нових творчих злетів і досягнень, міцного здоров’я, миру, добра й злагоди. Дякую за активну творчу діяльність і розвиток української пісні на Лозівщині. Ви завжди можете розраховувати на підтримку й допомогу з боку міської влади.

Фольклорний ансамбль «Україночка» був заснований у 1990 році у селі Домаха Лозівського району. Першим керівником колективу була Раїса Василівна Попова, завідуюча Домаським сільським клубом, акомпаніатор – Анатолій Петрович Полєшко. З 2003 року ансамбль очолювала Надія Петрівна Старолатко. На даний час керівником колективу є – Сергій Петрович Сидоренко. До репертуару колективу входять до 150 різножанрових пісень: українські народні жартівливі, козацькі, ліричні, російські народні, обрядові.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ