2°C

Погода у Лозовій

Злива

Вологість: 98%

Вітер: 20.92 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1310198Сьогодні, 14 березня, міський голова Сергій Зеленський, керівники відділів і управлінь міської ради, представники військового комісаріату зустрілися з учасниками АТО Лозової.
На початку наради мер привітав бійців з Днем українського добровольця. Сергій Зеленський подякував їм за те, що з початку подій на сході України вони добровільно пішли відстоювати незалежність держави. Побажав міцного здоров’я, злагоди і благополуччя.

В цей день у 2014 році перші 500 бійців-добровольців Самооборони Майдану прибули на полігон Нові Петрівці для формування першого добровільного батальйону.
Учасники наради обговорили питання патріотичного виховання молоді. Представники ГО «Лозівська спілка учасників АТО” запропонували встановити банер Героям Небесної сотні, куди б приходили школярі і вшановували пам’ять загиблих. Також учасники наради обговорили питання будівництва Скверу загиблим учасникам АТО. Підняли питання забезпечення житлом учасників АТО та їх медичного обслуговування.
Члени спілки від себе особисто і від рідних загиблих дякували КП “Еко-Сан” за те, що доглядають за могилами загиблих учасників АТО на Центральному кладовищі.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ