Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2040990 Святкування відбулися сьогодні, 12 вересня, біля будинку культури. Розпочали з урочистих заходів присвячених 77-й річниці визволення Нової Іванівки від нацистських загарбників. Поклали квіти до братської могили загиблих воїнів, які захищали Нову Іванівку у часи Другої світової війни, та вшанували їхню пам’ять хвилиною мовчання.

Організатори свята вітали селян святковим концертом, для дітей працювали безкоштовні атракціони.

Привітати жителів Нової Іванівки та гостей свята завітав Лозівський міський голова Сергій Зеленський. Кращим представникам села вручив обласні та міські відзнаки. А для потреб будинку культури – звуко підсилюючу апаратуру та парову праску.

  • - Дорогі, новоіванівці  я вітаю з днем народження вашого села, - сказав міський голова Сергій Зеленський.  -Два роки тому ви одні з перших увійшла в Лозівську міську Об’єднану територіальну громаду. У вашого села є майбутнє – це у першу чергу ви його люди, які  творять його історію. На сьогодні головне, щоб молодь не лишала його, а продовжувала тут проживати, розвивати й робити процвітаючим. Ми ж зі свого боку й надалі підтримуватимемо розвиток Нової Іванівки. Я бажаю усім вам злагоди у родинах, миру й благополуччя.

Слова привітання від імені народного депутата Юлії Світличної передала її помічниця – Марина Кожевник та вручила телевізор. Вітала своїх односельців в.о. старости Вікторія Чернець.

Більше фото дивитися тут

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ