Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01

Сьогодні, 20 жовтня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський спільно з медиками та представниками лабораторної служби визначався з місцем розміщення лабораторії для тестування COVID-19. Учасники наради комісійно оглянули два кабінети, які знаходяться на першому поверсі будівлі колишньої залізничної лікарні, доступ до них обладнаний окремим входом.

Міський голова відзначив: «Ми повинні обладнати ці приміщення згідно усіх вимог та санітарних норм й відкрити повноцінну лабораторію, яка методом ПЛР-тестування виявлятиме не лише коронавірус, а й інші види інфекцій». Мер доручив негайно провести розрахунки щодо необхідного фінансування на ремонт приміщень лабораторії та придбання меблів. Розпочинати тендерні процедури з закупівлі обладнання для тестування та проведення ремонту кабінетів. Медикам – підбирати медперсонал та вирішувати питання з проходженням експрес-навчання.

Частково кошти на придбанная обладнання для тестування коронавірусної інфекції - один мільйон гривень, депутати виділили на останній сесії міської ради 16 жовтня. Загальна сума, яка необхідна для його закупівлі - 3,8 мільйона. Ще майже три мільйона у Лозівській мерії відшукуватимуть з інших джерел. З цього приводу міський голова Сергій Зеленський проведе ряд зустрічей.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ