Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P14408407 серпня у великій залі Лозівської міської ради відбулася координаційна нарада з керівниками правоохоронних органів Лозівського, Балаклійського, Барвінківського та Близнюківського районів. У нараді, яка пройшла під головуванням керівника Лозівської місцевої прокуратури Харківської області Ігора Білодіда, взяли участь працівники прокуратури, начальники і особовий склад відділів поліції, керівники міськрайонних відділів Управління служби безпеки в Харківській області, голови районних державних адміністрацій та районних рад, міські голови.

На нараді обговорили стан запобігання і протидії злочинності та корупції правоохоронними органами Лозівського, Балаклійського, Барвінківського та Близнюківського районів у першому півріччі 2018 року. Відзначили, що у першому півріччі відмічається зниження росту злочинності, окрім Лозівського району, де кількість кримінальних правопорушень зросла на 2.5 %, за цей період зареєстровано 930 кримінальних проваджень. Окрім того на території Лозівського району відмічається збільшення кількості особливо тяжких злочинів - на 11%. На 47% зросла кількість злочинів вчинених неповнолітніми.

Під час наради відзначили, що майже втричі збільшилася кількість кримінальних правопорушень у сфері обігу наркотичних засобів та психотропних речовин, у першому півріччі у Лозівському районі відкрито 28 кримінальних проваджень. Та даний напрямок роботи органів поліції потребує значного покращення, зауважили працівники місцевої прокуратури.

Також керівництво місцевої прокуратури звернуло увагу начальників усіх відділів поліції на активізацію роботи щодо викриття злочинів у бюджетній сфері, протидії незаконному обігу підакцизних товарів, у тому числі продажу алкогольних напоїв неповнолітнім, злочинів у сфері природоохоронної діяльності, боротьби з корупційними проявами та незаконним обігом зброї.

«Я стурбований ростом злочинності на території Лозівщини, зауважив у своїй промові міський голова Сергій Зеленський. - Особливої уваги потребує робота по виявленню злочинів пов’язаних з незаконним обігом наркотиків. В цьому напрямку є позитивні зрушення, але вони недостатні. Також роботу щодо профілактики цього виду злочину необхідно проводити в навчальних закладах міста і району. Окрім того виявляти дітей, які вживають алкогольні напої. Що стосується розкриття злочинів у лісовій сфері, дійсно Лозівський відділ поліції недопрацьовує в цьому напрямку і я прошу приділити увагу виявленню груп осіб, які займаються вирубкою насаджень в лісосмугах міста і району. Є ряд питань до місцевої поліції, які стосуються ведення ігрового бізнесу, незаконної діяльності пунктів прийому металобрухту та покращення охорони громадського порядку, зокрема припинення перегонів, які влаштовують мотоциклісти у нічний час на автодорогах міста».

Далі у своїй промові міський голова зауважив, що міська влада зі свого боку вживає максимум зусиль для допомоги правоохоронним органам у боротьбі зі злочинністю та підтриманню належного громадського порядку у місті. Вже декілька місяців працює міська програма «Безпечне місто». В рамках її виконання з міського бюджету виділені кошти на встановлення камер вуличного відеоспостереження, по місту їх встановлено близько півсотні, та фінансування роботи громадського патруля. Окрім того кошти виділяються на паливно-мастильні матеріали та покращення матеріально-технічної бази.

Сергій Зеленський звертаючись до керівництва місцевої прокуратури висловив сподівання на налагодження співпраці щодо роботи по стягненню податків за землю.

І наостанок мер міста подякував правоохоронцям за роботу і зауважив, що лише за умови тісної співпраці органів прокуратури, поліції та місцевого самоврядування буде створено безпечні та комфортні умови для мешканців громади.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ