Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P147076612 вересня Лозівський міський голова Сергій Зеленський провів зустріч з активом і мешканцями селища Панютине та села Хлібне на якій обговорили реформування територіальної громади та соціальних питань, які турбують мешканців Панютинського старостинського округу.

Сергій Зеленський представив мешканцям громади нового заступника міського голови Олексія Корпана, який з 31 серпня рішенням сесії призначений на посаду та займається питаннями впровадження децентралізації та розвитку місцевого самоврядування та в.о. голови Панютинського старостинського округу Інну Удовіченко.
У ході зустрічі міський голова запевнив жителів, що усі проблемні питання, які виникають у процесі реформування, зокрема надання адміністративних послуг, співпраці влади і населення будуть відрегульовані і вирішені у найкоротший термін. В.о. голови Панютинського старостинського округу Інна Удовіченко розповіла присутнім про плани у сфері житлово-комунального господарства та благоустрою селища, які нещодавно намічені та обговорені з міським головою під час об’їзду старостинського округу.
Також присутні піднімали питання благоустрою Панютинського кладовища та вивозу сміття. Турбували місцевих мешканців крадіжки металевих виробів з територій домоволодінь та незаконна діяльність ігрового бізнесу.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ