Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1560650

Зустріч відбулася сьогодні, 28 грудня, у мерії. За чаюванням Лозівський міський голова розповів про головні досягнення у 2018 році та ділився планами на майбутнє. Наголосив, що розвитку галузей освіти, культури, спорту та організації дозвілля молоді й в наступному році приділятиметься велика увага. В планах - подальша реконструкція ЗОШ № 7, завершення будівництва спортивного майданчика в парку Перемоги, реконструкція Палацу культури та Дитячої художньої школи та будівництво спортивної зали для занять та проведення змагань з Муай Таю.

«Молодь – це майбутнє нашого міста, особлива така талановита, як ви, - наголосив міський голова Сергій Зеленський, - Ми намагаємося створювати такі умови, які б спонукали вас не виїжджати, а залишатися і будувати майбутнє Лозової. За підтримки керівництва області ми приділяємо увагу розвитку усіх галузей міста і на наступний рік у нас великі плани».

На питання молоді щодо вибору майбутньої професії, міський голова звернув увагу на дефіцит кадрів в галузі земельних відносин, архітектури та медицини. Також запросив старшокласників на канікулах спробувати себе у ролі працівників місцевого самоврядування.

Після зустрічі діти пройшлися коридорами мерії, оглянули кабінет міського голови, де отримали солодкі подарунки до Нового Року, а далі продовжили екскурсію у великій залі міської ради. Керуючий справами міськвиконкому Юрій Кушнір розповів, що у великій залі проходять засідання виконавчого комітету та сесії міської ради, на яких приймаються важливі для життєдіяльності міста рішення. Старшокласникам дали можливість відчути себе депутатами і за допомогою системи голосування «Рада» прийняти декілька рішень.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ