Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1260381Сьогодні, 27 грудня, мер міста провів зустріч з Радою старшокласників «Нова хвиля». Лідери учнівського самоврядування навчальних закладів з цікавістю слухали міського голову про роботи, які ведуться у місті з облаштування закладів освіти, молоді, спорту, культури, благоустрою вулиць і мікрорайонів, проведення реформи у медичній галузі.
- «Влада підтримує молодь, ми багато зусиль направляємо на розвиток спортивних і освітніх закладів, прагнемо розвивати місто, аби молоді спеціалісти хотіли повертатися до Лозової і разом розбудовувати його для майбутніх поколінь.», - зауважив у своїй промові міський голова.
У ході зустрічі молодь цікавилися, чи важко Сергію Зеленському перебувати на посаді мера, і як йому вдається одночасно вирішувати таку велику кількість проблем. Вносили учні свої пропозиції щодо озеленення міста, контролю за чисельністю бродячих тварин. Запитували, де можуть підзаробити на кишенькові витрати влітку під час канікул.
Звернулися до мера з проханням - започаткувати у місті проведення Лідерського Балу та Фестивалю пісні і танцю, залучити до нього талановиту молодь з Лозівського району, а можливо і з сусідніх. Сергій Зеленський наголосив, молодь завжди може розраховувати на підтримку влади в проведенні таких заходів.
Під час зустрічі Сергій Зеленський вручив Монету Національного Банку, яка присвячена волонтерській діяльності в Україні найактивнішим волонтерам: президенту ЗОШ № 1 Валерії Яцині, президенту НВК № 4 – Ксенії Проскуріній, директору Лозівського міського Будинку дитячої та юнацької творчості Інні Жуковій.
Після спілкування учні пройшлися мерією. Побували у великій залі міської ради та спробували себе у ролі депутатів - голосували з допомогою системи голосування «Рада Голос». Оглянули Дошку Почесних громадян міста Лозова та Пам’ятну Дошку загиблим учасникам АТО. Далі міський голова запросив гостей до свого кабінету і з нагоди Новорічних та Різдвяних свят вручив солодкі подарунки.
Довідка: Рада старшокласників «Нова хвиля» існує з 2006 року. До її складу входять 90 учнів навчальних закладів міста – переможці предметних олімпіад різних рівнів, члени Малої академії наук України, призери Всеукраїнських та міжнародних вокальних і хореографічних конкурсів, спортсмени.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ

Warning: session_write_close(): write failed: Disk quota exceeded (122) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194

Warning: session_write_close(): Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/home/lozova00/.system/tmp) in /home/lozova00/lozovarada.gov.ua/www/libraries/joomla/session/handler/native.php on line 194