9°C

Погода у Лозовій

Дощ

Вологість: 83%

Вітер: 35.40 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

У переддень професійного свята,  працівників Лозівської ОДПІ та кращих слідчих Лозівського відділу поліції нагородили почесними грамотами та подяками міської ради та районної державної адміністрації.

Перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков від імені мера Сергія Зеленського привітав слідчих і податківців з професійним святом, подякував за професіоналізм та зміцнення законності і правопорядку у місті. Побажав миру, злагоди, добра і професійного росту.
Від міської ради відзнаки отримали працівники Лозівської державної податкової інспекції: Тетяна Бовкун, начальник відділу моніторингу доходів та обліково-звітних систем та Вікторія Вепрецька, начальник відділу обслуговування платників. До Дня слідства почесні грамоти та подяки вручили Вадиму Волкову, заступнику начальника – начальнику слідчого відділу; Олегу Коляді, заступнику начальника слідчого відділу; Дмитру Сіваку, старшому слідчому; Олександру Гарькавенку, слідчому.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ