Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

     Main18 травня, в рамках проведення заходів приурочених святкуванню 150-ої річниці заснування міста Лозова, відбулась наймасовіша спортивна подія весни у якій взяло участь 404 прихильники велосипедного спорту з усієї Лозівської міської об'єднаної територіальної громади. 

   Велопробіг, який цьогоріч зібрав рекордну кількість учасників, пройшов за новим 10-кілометровим маршрутом центральними вулицями міста. 

     Усі охочі взяти участь у заїзді були зареєструвані. Окрім того, було дуже багато дітей, які залюбки роз’їжджали поміж дорослих. Загалом у заході брали участь люди дуже широкого вікового діапазону – від малюків, до людей похилого віку.

    За традицією старт відбувся у сквері Шевченка, далі по вулиці Слобожанській, проспектом Перемоги, вулицями Павлоградській  та Соборній із фінішем на Бульварі Шевченка, де на велосипедистів очікувала захоплива святкова програма.
    В рамках свята велоспорту пройшли різні конкурси з розіграшем призів, а також працювала дитяча зона. Під час заходів організатори провели молодіжний квест «Моє місто крізь роки» та традиційно визначили переможців у номінаціях: «Наймолодший і найстарший учасники», «Найвелосипедніша родина» та «Самий незвичайний велосипед».
   Подяку за підтримку в проведенні велопробігу організатори свята передали  міському голові Сергію Зеленському, депутатам міської ради, Лозівському відділу ГУНП України в Харківській області та інформаційним партнерам.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ