Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Main216 травня в Україні відзначають День вишиванки. За доброю традицією, працівники виконавчого комітету, управлінь та відділів, старостинських округів Лозівської міської ради прийшли на свої робочі місця у національних вишитих сорочках.

Відзначення  «Всесвітнього дня вишиванки» набуло величезної популярності серед українців у всьому світі. Ідею акції  у 2006 році запропонувала студентка факультету історії, політології та міжнародних відносин Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк.

День вишиванки завжди проходив під час робочого тижня. Власне, у цьому і одна із основних  ідей свята – свято не заради вихідного, а такий собі загальноукраїнський флешмоб, коли люди одягають вишиванку і так йдуть до навчальних закладів чи на роботу.  Завдяки цьому формується суспільство, яке цінує і розуміє свою історію і традиції, а отже може бути єдиним і будувати майбутнє, адже тільки свідомість громадян стає запорукою розвитку країни.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ