Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1890686

Сьогодні, 11 лютого, на запрошення профспілкової організації Панютинського вагоно-ремонтного заводу, Лозівський міський голова Сергій Зеленський зустрівся з трудовим колективом,  де спільно з заводчанами відшукував шляхи виходу  підприємства зі складної ситуації, пов’язаної зі спадом виробництва. 

  • - Я завжди там, де складно, є проблема я йду  туди, - наголосив міський голова Сергій Зеленський. - Завод не підпорядковується міській раді і ми не впливаємо на рішення стосовно вашого підприємства. Та ми разом з депутатами піднімаємо питання критичної ситуації заводу на всіх рівнях й готові відстоювати інтереси працівників заводу.
  •  Мер додає, що від роботи двох підприємств  залежить наповнюваність бюджету міста. Через спад виробництва на ПВРЗ та ЛКМЗ у 2019 році бюджет міста недоотримав 23 мільйона гривень. У січні він не виконаний на 4 мільйона. Через економічні негаразди в державі стоїть питання виживання усієї громади в цілому.  У цьому році лише на першочергові заходи тергромади необхідно 380 мільйонів гривень. 

В.о. директора  підприємства Геннадій Олексенко вкотре інформує заводчан, що  підприємство  втратило статус юридичної особи, а це значно обмежило роботу заводу по всіх напрямках.  Будь-які дії необхідно узгоджувати з Укрзалізницею - закупівлі, підписання угод та багато іншого. Про важкий фінансовий стан підприємства, він неодноразово інформував у листах й під час особистих зустрічей керівництво Укрзалізниці,  та до цього часу питання залишаються не вирішеними. 

Працівники заводу переймаються долею свого підприємства, говорять, що доведені до крайнощів і готові піти на перекриття доріг  і залізниці. Розуміють, що не все залежить від керівництва заводу,  тим паче від міської влади, їх повинно почути керівництво Укрзалізниці, області та держави.

Під час зістрічі з заводчанами, Сергій Зеленський телефоном повідомив голову ХОДА Олесія Кучера про бажання працівників приїхати на прийом з приводу критичної ситуації на заводі. Очільник області  поінформував міського голову, що сьогодні, 11 лютого,  перебуває з робочою поїздкою у Києві. Піднімає проблемні питання залізничної галузі, у тому числі й Панютинського вагоноремонтного заводу. Олексій Кучер просив передати працівникам заводу, що найближчим часом особисто зустрінеться з колективом.

Завтра, 12 лютого, під час поїздки до Харківської обласної державної адміністрації Сергій Зеленський обговорить питання складної економічної ситуації на ПВРЗ перед очільником області. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ