Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

6FC5DD1E E81F 4291 9A47 70179C12325D w1023 r1 s

З жовтня 2020 року оптова ціна на природний газ для КП «Теплоенерго» Лозівської міської ради складатиме 6,4 тисячі гривень за 1 тис. куб. м., без урахування витрат на розподіл та його транспортування. НАК «Нафтогаз України» на підставі Закону України «Про ринок природного газу» встановив її на період з 1 по 31 жовтня, у листопаді вартість голубого палива знову зміниться.

У вересні, рішенням виконавчого комітету Лозівської міської ради в діючий тариф на тепло закладено вартість газу у розмірі 4,9 тисячі гривень за 1 тис. куб. м. Нагадаємо, 50% складової тарифу за теплову енергію – це газ.

У мерії стурбовані ситуацією, яка склалася зі збільшенням цінової політики на природне паливо, нова вартість газу призведе до великих збитків КП «Теплоенерго». Лозівський міський голова Сергій Зеленський доручив тримати це питання на постійному контролі. За його підписом до Харківської обласної державної адміністрації, обласної ради та Кабінету Міністрів України направлять листи у яких викладуть ситуацію, щодо втрат комунального підприємства. Працювати тривалий час зі збитком підприємство не зможе, наголошують в Теплоенерго.

Окрім, підвищення ціни на газ, на підприємство лягають витрати з розподілу та транспортування газу, які воно сплачує упродовж року. Наразі КП «Теплоенерго» погашає борг, який накопичився у літні місяці в розмірі 5,5 мільйона гривень, цю суму підприємство сплачуватиме до кінця року. Після завершення опалювального сезону 2019-2020 років, платежі населення підприємству знизилися до мінімуму, борги споживачів теплової енергії перед КП «Теплоенерго» складають більше 70-ти мільйонів гривень.

Розпочати опалювальний сезон КП «Теплоенерго» готове. За рішенням виконавчого комітету опалювати житловий масив розпочнуть за умови утримання середньодобової температури +8 градусів упродовж трьох діб. Поки що температурний режим до цих показників не знижувався, розповіли на підприємстві. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ