Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1510217Цього року Лозова отримала рекордну суму на поточні та капітальні ремонти доріг. Завдяки підтримці голови обласної державної адміністрації Юлії Світличної, депутатів обласної і міської рад на ремонти витрачено більше 21-го мільйона гривень.

«Ми змогли мобілізувати ресурси і наповнити міський бюджет та виділити кошти на ремонт доріг, хоча ситуація на початку року була складною, - розповів міський голова Сергій Зеленський. - Цього року з бюджету міста на дороги витрачено 8 мільйонів гривень (у минулому – 9 млн). Це незначні кошти, але нам вдалося відремонтувати ділянки доріг для масового проїзду автотранспорту і маршрутних таксі, під’їзди до шкіл та дитячих садків. Є ще багато проблем з дорогами у Лозовій, - визнає мер. – Вони стоять на контролі, й у наступному році ми плануємо збільшити видатки на капітальні і поточні ремонти, особливу увагу приділимо внутрішньоквартальним дорогам на мікрорайонах.»
Завдяки коштам обласного бюджету розпочато капітальний ремонт Бульвару Шевченка, цього року вже освоєно 2,5 мільйона гривень. Згідно з проектом, по Бульвару Шевченка передбачена повна реконструкція дорожнього покриття з елементами благоустрою на 36 мільйонів гривень.
Наразі триває капітальний ремонт ділянки дороги Мерефа-Павлоград, яка пролягає через Лозову. Ремонти завершилися по вулицях Кооперативній і Павлоградській, тривають по Гвардійській. На звернення міського голови Сергія Зеленського до голови ХОДА Юлії Світличної з обласного бюджету на це виділено 10.5 мільйона гривень. У наступному році керівництво міста сподівається отримати кошти на ремонт ділянки дороги Мерефа-Павлоград від села Українського до кордону з Дніпропетровською областю.
Також міський голова розповів, що з обласного бюджету надійшов 1 мільйон гривень на проектування об’їзної дороги, у бік Панютиного, довжиною 1,3 км. На її будівництво у наступному році планують виділити 60 мільйонів гривень. Це дасть можливість відвести вантажний транспорт з центру міста Лозова.
Значні кошти з обласного бюджету виділено на ремонти доріг в старостинських округах. Капітально відремонтовано дорогу по Панютиному та частково по Катеринівці, здійснено ремонт дорожнього покриття на Герсеванівському шляхопроводі, сюди витрачено 32 мільйони гривень. Освоєно вісім мільйонів гривень на ремонти доріг в селах Садовому та Новій Іванівці. З настанням належних погодних умов продовжаться роботи в селах Царедарівка, Шатівка і Яковлівка.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ