Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1330189У рамках співробітництва міста Лозова з Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у Лозівському дошкільному навчальному закладі (ясла-садок) комбінованого типу № 13 «Росинка» капітально відремонтовано дві інклюзивні групи та обладнано їх новими меблями, встановлено ігровий майданчик. Всього на обладнання і ремонти міжнародна організація виділила більше 600-т тисяч гривень. За кошти місцевого бюджету у дитсадку частково перекрито покрівлю і проведені ремонтні роботи з облаштування дитячого майданчика.

У закладі за кошти міжнародної організації капітально відремонтовано приміщення двох груп, де встановлено метало-пластикові вікна, двері, відремонтовані санвузли. Також до групових приміщень закуплені кухонні меблі, дитячі шафи, столи, стільці, ліжка з матрацами та наборами постільної білизни, ігрові куточки, іграшки. 
На подвір’ї дитячого закладу Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) встановлено ігровий майданчик.
Сьогодні, 16 квітня, за участі заступника Лозівського міського голови Володимира Барановського та начальника Управління освіти, молоді та спорту Вікторії Урванцевої пройшло урочисте відкриття двох інклюзивних груп, у яких перебуватиме 31 дитина від 3-х до 6-ти років, у тому числі три дитини з особливими освітніми потребами.
Володимир Барановський привітав працівників та дітей з відкриттям і від імені міського голови Сергія Зеленського подякував міжнародній організації ЮНІСЕФ за співробітництво і допомогу в облаштуванні дитячих закладів міста і створенні комфортних умов для перебування дітей. Від міської влади вручив в оновлені групи набір посуду для харчування дітей.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegam

 

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ