Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1850638

Обласний комунальний заклад «Кризовий соціальний Центр для жінок», розміщується у селищі Краснопавлівка Лозівського району. Тут кваліфіковані спеціалісти цілодобово надають допомогу жінкам з усієї Харківщини, які постраждали від домашнього насильства та опинилися у складних життєвих обставинах.

У будівлі Центру відремонтовано частину приміщення та закуплено меблі, обладнання, побутову техніку та посуд. Проєкт на загальну суму 7,6 млн гривень, реалізовано за підтримки Німецького товариства міжнародної співпраці GIZ та Фонду ООН у галузі Народонаселення в Україні. З обласного бюджету у 2019 році на утримання Центру направлено понад 1,5 млн грн.

Сьогодні, 11 грудня, у ході робочої поїздки на Лозівщину голова Харківської обласної ради Сергій Чернов разом з Лозівським міський головою Сергієм Зеленським та головою районної державною адміністрації Ашотом Кероповим оглянули оновлені приміщення та ознайомилися з роботою Центру.

«Маємо приклад реалізації конкретного проєкту через співпрацю місцевої влади з міжнародними партнерами. Від Харківської обласної ради маю подякувати командам Фонду Народонаселення ООН та GIZ за плідну співпрацю в регіоні, – підкреслив голова обласної ради. – Нинішній проект спрямований на реалізацію заходів із забезпечення гендерної рівності, створення сприятливих умов для жінок. Ми не можемо ігнорувати проблему насильства у сім’ї. Це також виклик, відповідь на який має знайти українське суспільство. Тож, ми високо цінуємо допомогу наших міжнародних партнерів у цьому напрямку і сподіваємося на подальше плідне співробітництво».

Міський голова Сергій Зеленський у своїй промові подякував Німецькому товариству міжнародної співпраці GIZ, за співробітництво. Підкреслив, що за сприяння товариства реалізовано не тільки цей проект на Лозівщині, а ще декілька інших. Від міської ради подарував Центру телевізор.

Надавати допомогу в соціальній адаптації жінок, які звільнилися з місць позбавлення волі у Краснопавлівці почали більше десяти років тому. За підтримки Харківської обласної державної адміністрації, яку на той час очолював Арсен Аваков, та у тісній співпраці з іноземними партнерами, у Краснопавлівці створили Центр соціальної адаптації для жінок звільнених з місць позбавлення волі «Дім на пів дороги». Розмістився він у колишній лікарні селища, завдяки цьому рішенню вдалося зберегти будівлю медичної установи.

Після завершення фінансування проєкту іноземними інвесторами на базі Центру, в лютому 2017 року, обласні депутати створили комунальну установу Харківської обласної ради «Кризовий соціальний Центр для жінок».

До складу Центру входять 2 структурні підрозділи: відділення соціальної адаптації звільнених жінок та притулок для жінок, які постраждали від домашнього насильства.

Відділенням соціальної адаптації з 23 лютого 2017 року надано послуги 52 жінкам звільненим із місць позбавлення волі.

Наразі в Центрі перебуває троє жінок та їх семеро дітей, які постраждали від домашнього насильства, крім того соціальну адаптацію проходять дві жінки, які звільнилися з місць позбавлення волі.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ