Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1100894Перевізники ФОП «Непочатова Наталія Вікторівна» та ПП «Лозівське грузопасажирське АТП» на початку грудня минулого року звернулися до міськвиконкому з пропозицією підвищити вартість проїзду на міських маршрутах до 7-7.50 гривень, для пільгових категорій населення до 5 гривень. Таку пропозицію перевізники аргументують збитковістю перевезень та збільшенням витрат. Та у мерії цю ціну вважають завищеною. Найближчим часом це питання винесуть на розгляд виконавчого комітету.

За дорученням міського голови Сергія Зеленського упродовж двох місяців управління економіки вивчало ситуацію щодо перевезень у місті та обґрунтованість запропонованої перевізниками вартості проїзду.
В останнє ціни у міському транспорті зростали у лютому минулого року. Тоді вартість збільшили до 4,50 гривень, а для пільгового контингенту до 2 гривень.
Держава відмовилася фінансувати пільгові перевезення, розповів міський голова Сергій Зеленський. Він дякував депутатам, які у 2017 році на компенсацію за перевезення пільгового контингенту перевізникам виділили 765 тисяч гривень. На цей рік передбачено фінансування у сумі 750 тисяч гривень.
Щоденно на різних міських маршрутах виконується 22 пільгових рейси та 2 до смт. Панютине. За підрахунками щоденно міським пасажирським транспортом користується близько 7-ми тисяч пасажирів, у тому числі більше 45% - це пільговий контингент.
На засідання виконавчого комітету запросять перевізників і заслухають звіти і пропозиції щодо покращення умов обслуговування пасажирів, говорить мер. Жоден перевізник у місті, не виконав інвестиційних програм та альтернативи їм немає. Під час проведення конкурсів, перевізники з інших міст не заявлялись.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ