Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1650514

З нагоди Дня пам’яті та примирення у Лозівській ОТГ пройшли урочисті покладання квітів до Братських могил та пам’ятних знаків. У заходах взяли участь керівництво міста і району, депутати, представники ветеранської організації, учнівська молодь. Присутні вшанували хвилиною мовчання усіх загиблих у роки Другої світової війни.

Секретар Лозівської міської ради Сергій Коба під час проведення мітингу біля пам’ятного знаку жертвам фашизму у «Заячій балці» наголосив: «Ми схиляємо голови перед живими і мертвими, тими, хто захищав рідну землю у часи Другої світової війни. Нажаль її жертвами стали мільйони мирних жителів, війна принесла багато горя у наші родини. Сьогодні, ми згадуємо і наших захисників, які воюють на Сході України та віддають свої життя, відстоюючи її незалежність». Сергій Коба побажав усім мешканцям громади миру, злагоди й добра.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ