Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1630801Рішення про створення Лозівського і Панютинського освітніх округів міські депутати прийняли сьогодні, 19 квітня, на сесії міської ради. Також затвердили умови проведення конкурсу на визначення двох опорних навчальних закладів.

До Лозівського освітнього округу увійшли Лозівські загальноосвітні школи № № 1,3,7 та Новоіванівський і Миколаївський ліцеї. До Панютинського – Панютинські ЗОШ № 1 та № 2, Полтавський, Чернігівський та Миролюбівський ліцеї.
«Створення освітніх округів дасть можливість упорядкувати мережу загальноосвітніх навчальних закладів у Лозівській ОТГ, - сказала начальник Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева, - Покращити якість надання освітніх послуг, впровадити профільне навчання та забезпечити поглиблене вивчення окремих предметів».
Конкурс на визначення опорних шкіл проведуть у два етапи упродовж 20 календарних днів після оголошення на офіційному веб-сайті Управління освіти, молоді та спорту.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ