Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1770299Сьогодні, 16 вересня, до Дня визволення Лозівщини від нацистських окупантів та 150-річчя Лозової у центральній частині міста відбулися святкові заходи. Розпочалися вони традиційною урочистою ходою. Лозівчани й гості міста на чолі з очільниками об’єднаної територіальної громади та районним керівництвом пройшлися по Бульвару Шевченка до Меморіалу Слави. Зі святом лозівчан привітав Лозівський міський голова Сергій Зеленський.

 

Цього року театралізований мітинг-реквієм вразив масовістю учасників. У постановці організатори задіяли більше двохсот учнів загальноосвітніх, художніх та спортивних шкіл. Керівництво міста й району, гості свята поклали квіти до Братської могили та вічного вогню.

Присутні згадали і вшанували хвилиною мовчання загиблих у роки Другої світової війни та тих, хто поклав своє життя за незалежність України у зоні Операції об’єднаних сил. На їхню честь пролунав військовий салют.

Після урочистостей святкові заходи продовжилися на площі Соборності. Тут розвернули свої презентаційні намети старостинські округи. Господині частували гостей свята усілякими наїдками та смаколиками. На сцені площі Соборності відбувалася тематична концертна програма фольклорних колективів «Тільки мужність не сивіє». Зі святом лозівчан вітали працівники культури Лозівської ОТГ.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ