13°C

Погода у Лозовій

Переважно хмарно

Вологість: 30%

Вітер: 28.97 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Традиційно у третій четвер травня українці відзначають День вишиванки, цього разу він припав на 18 травня. У навчальних і культурних закладах Лозової пройшли святкові заходи та тематичні уроки.
У Лозівському Краєзнавчому музеї цього дня відкрилася виставка робіт вишивок учнів ЗОШ № 11. На початку вони презентували свої вишиті сорочки і рушники та заспівали пісень про українську вишиванку. Далі розпочався майстер-клас з вишивки та виготовлення виробів з дерева.

В дитячому садочку № 10 «Калинка» пройшло яскраве, патріотичне і веселе свято вишиванки. Вбрані у вишиті сорочки хлопчики і дівчатка співали українських пісень, танцювали, читали вірші.
Вишиванки цього дня одягнули працівники Лозівської міської ради, вчителі, учні та дошкільнята навчальних закладів Лозової.

День вишиванки святкують на Україні з 2006 року, запропонувала його студентка Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича Леся Воронюк. Спочатку вишиванки одягнули кілька десятків студентів та кілька викладачів факультету. Та вже протягом наступних років свято розрослося до всеукраїнського рівня, до нього почала долучатися українська діаспора по всьому світу. 

Більше фото дивитися тут

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ