Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1500843Сьогодні, 5 жовтня, директор та педагоги професійного ліцею продемонстрували у дії нове обладнання для навчальних класів керівництву міста та народному депутату України Анатолію Гіршфельду, який перебував з робочою поїздкою на Лозівщині. Також очільники взяли участь в урочистостях, які проходили в Лозівському профліцеї, з нагоди святкування Дня освіти України.

Наприкінці минулого року з міського бюджету для покращення матеріально-технічної бази Лозівського профліцею виділено 1 мільйон гривень. За ці кошти закуплено токарно-гвинтарний верстат, чотири тренажери-зварники, меблі та обладнання для класів фізики та хімії, в цих же кабінетах встановлені енергозберігаючі вікна.
Сьогодні керівники пройшлися класами, де учні й педагоги продемонстрували сучасне обладнання для навчання зварювальників та токарів також гості оглянули оновлені класи фізики і хімії.
На початку урочистостей присвячених Дню працівника освіти усім присутнім передали слова вітання від голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної, яка приділяє велику увагу розвитку профтехосвіти на Харківщині. Далі з професійним святом колектив ліцею привітав народний депутат України Анатолій Гіршфельд та вручив подяки. Напередодні у міському Палаці культури, під час святкових заходів присвячених Дню освіти, Лозівський міський голова Сергій Зеленський також нагородив грамотами і подяками працівників ліцею.
З привітальним словом до свого педагогічного колективу звернулася директор Ірина Гонтаренко. У своїй промові вона дякувала Лозівському міському голові Сергію Зеленському, який постійно опікується проблемами ліцею, народному депутату України Анатолію Гіршфельду та Лозівському ковальсько-механічному заводу за допомогу і підтримку в належному функціонуванні їхнього навчального закладу.
Секретар міської ради Сергій Коба звертаючись до педагогів та учнів наголосив: «Профтехосвіта це те, що потрібно нашому місту сьогодні. Тому депутати міської ради підтримали ініціативу міського голови Сергія Зеленського і народного депутата України Анатолія Гіршфельда і виділили з міського бюджету кошти на ремонти та нове обладнання. Нові верстати та тренажери дадуть  змогу на більш високому рівні опановувати знання і стати професіоналами своєї справи.» Від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського передав вітання педагогам з Днем працівників освіти, побажав їм здоров’я та матеріального благополуччя, а учням світлого майбутнього.
Також Сергій Коба вручив народному депутату України Анатолію Гіршфельду подяку за особистий вагомий внесок у розвиток соціальної інфраструктури міста Лозова, за відповідальну державницьку позицію і сприяння у вирішенні питань щодо розвитку Лозівщини.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ