Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1330343Про це на прес-конференції сьогодні, 18 квітня, розповів директор Харківського Регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. Керівник центру завітав до Лозової, де поспілкувався з мером Сергієм Зеленським та освітянами. У ході зустрічей обговорив готовність міських служб – освітян, поліції, надзвичайників до проведення тестування. Олександр Сидоренко зауважив, що організація проведення ЗНО у Лозовій завжди проходить на високому рівні, за що подякував керівництву міста. Акцентував увагу відповідальних служб - перш за все безпека дітей.

У Лозовій зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, математики та історії складатимуть абітурієнти з Лозової, Лозівського, Близнюківського та Первомайського районів. Також математику писатимуть абітурієнти з Барвінківського району. Пункти здачі ЗНО розміщуватимуться в автодорожньому коледжі, Лозівському професійному ліцеї, ЗОШ № 1 і № 7, у ліцеї № 4. Всього у Лозовій складатимуть тести – 1200 чоловік, з них мешканців міста Лозова – 646. Проведення ЗНО забезпечуватимуть 197 лозівських вчителів. Тестування з інших предметів проходитиме в місті Харкові.
Олександр Сидоренко розповів, що суттєвих змін при проведенні ЗНО-2018 немає. Єдине на чому акцентував увагу, що при складанні іноземної мови до тестових завдань додається аудіювання – сприйняття тексту на слух, після чого абітурієнтам у письмовому вигляді необхідно дати відповіді на поставлені питання. Директор Центру наголосив, що результати ЗНО з іноземної мови минулого року невтішні, в школах необхідно значно підвищувати рівень викладання цього предмету.
Також Олександр Сидоренко звернув увагу учасників тестування і батьків, що завжди знайдеться 1,5-2 десятки абітурієнтів, які під час написання тестів, намагаються скористатися технікою, або іншими носіями інформації. Такі абітурієнти безжалісно видаляються з аудиторій. Умови проведення тестування для всіх однаково рівні.

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegam

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ