8°C

Погода у Лозовій

Сонячно

Вологість: 69%

Вітер: 11.27 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1330343Про це на прес-конференції сьогодні, 18 квітня, розповів директор Харківського Регіонального центру оцінювання якості освіти Олександр Сидоренко. Керівник центру завітав до Лозової, де поспілкувався з мером Сергієм Зеленським та освітянами. У ході зустрічей обговорив готовність міських служб – освітян, поліції, надзвичайників до проведення тестування. Олександр Сидоренко зауважив, що організація проведення ЗНО у Лозовій завжди проходить на високому рівні, за що подякував керівництву міста. Акцентував увагу відповідальних служб - перш за все безпека дітей.

У Лозовій зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури, математики та історії складатимуть абітурієнти з Лозової, Лозівського, Близнюківського та Первомайського районів. Також математику писатимуть абітурієнти з Барвінківського району. Пункти здачі ЗНО розміщуватимуться в автодорожньому коледжі, Лозівському професійному ліцеї, ЗОШ № 1 і № 7, у ліцеї № 4. Всього у Лозовій складатимуть тести – 1200 чоловік, з них мешканців міста Лозова – 646. Проведення ЗНО забезпечуватимуть 197 лозівських вчителів. Тестування з інших предметів проходитиме в місті Харкові.
Олександр Сидоренко розповів, що суттєвих змін при проведенні ЗНО-2018 немає. Єдине на чому акцентував увагу, що при складанні іноземної мови до тестових завдань додається аудіювання – сприйняття тексту на слух, після чого абітурієнтам у письмовому вигляді необхідно дати відповіді на поставлені питання. Директор Центру наголосив, що результати ЗНО з іноземної мови минулого року невтішні, в школах необхідно значно підвищувати рівень викладання цього предмету.
Також Олександр Сидоренко звернув увагу учасників тестування і батьків, що завжди знайдеться 1,5-2 десятки абітурієнтів, які під час написання тестів, намагаються скористатися технікою, або іншими носіями інформації. Такі абітурієнти безжалісно видаляються з аудиторій. Умови проведення тестування для всіх однаково рівні.

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegam

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ