Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1650030Правоохоронці, рятівники, медики, працівники житлово-комунального господарства готові до проведення Великодніх свят. Про це керівники установ доповіли на нараді, яка пройшла сьогодні, 26 квітня, у мерії під головуванням першого заступника Лозівського міського голови Олександра Жидкова.


- Я закликаю усі служби Лозівської міської ОТГ у святкові дні працювати злагоджено й забезпечити безпеку й комфортний відпочинок мешканців упродовж п’яти вихідних днів, - наголосив Олександр Жидков. - Особливу увагу звертаю на проведення богослужінь у храмах. Поліцейським і рятівникам забезпечити підтримання належного правопорядку та пожежної безпеки. Не допустити загострення криміногенної ситуації
Також Олександр Жидков просив посилити патрулювання в громадських місцях, парках, скверах, містах відпочинку молоді.  До цього задіяти громадський патруль.
Освітянам - не допустити присутності відпочивальників на територіях шкіл. Берегти майно й чистоту на подвір’ях навчальних закладів. Для недопущення нещасних випадків провести профілактичні бесіди з учнями шкіл про заходи безпеки на залізниці.
У вихідні дні КП «Еко-Сан» займатиметься підтриманням чистоти міста й просить містян прибирати за собою сміття у містах відпочинку та берегти молоді зелені насадження від пошкоджень.

Долучайтеся до нашого каналу в Telegram

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ