Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1440267У ДП «Лозоваводосервіс» стурбовані ситуацією, яка склалася зі сплатами населення за воду та стоки. У червні лише 71 відсоток лозівчан сплатили за цю послугу. До того ж підприємство несе збитки через розкрадання води.

З цього приводу 10 липня під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського відбулася спільна нарада керівництва і юристів ДП «Лозоваводосервіс» та КП «ЖУК». Учасники наради обговорили спільні дії щодо роботи по стягненню заборгованостей з боржників за послугу водопостачання та водовідведення. Борг населення за воду та стоки складає' майже 11 мільйонів гривень. З початку року юристи КП Житлово-управляюча компанія подали до суду 379 позовів про стягнення заборгованостей з населення.
Сергій Зеленський висловив незадоволення претензійною роботою Житлово-управляючої компанії та Лозоваводосервіс. Наголосив, підприємство повинно належно функціонувати і мати можливість сплачувати за закупну воду, енергоресурси, проводити поточні ремонти системи водопостачання та водовідведення, а головне забезпечувати працівників заробітною платою. Акцентував увагу керівництва Лозоваводосервіс на низький рівень роботи по недопущенню крадіжок води та прискорення робіт щодо встановлення загально будинкових вузлів обліку води.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ