Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

68267866 3053864767989510 5189609662361632768 nСьогодні, 21 серпня, у мерії відбулося засідання комісії з питань відзначення та увічнення пам’яті видатних людей міста Лозова. Під час нього розглянули питання щодо присвоєння звання “Почесний громадянин міста Лозова” двом кандидатам.

Працівники ПрАТ “Трактородеталь” запропонували присвоїти почесне звання своєму керівнику Олександру Королю. “Людина все ж таки заслуговує, бо багато років пропрацював і на Лозівському ковальсько-механічному заводі, і на заводі Трактородеталь, - розповідає голова профспілки заводу Володимир Купрін, - він не запустив завод, не дав його розграбувати. Зараз створює нові робочі місця на підприємстві”.
Другу кандидатуру запропонували депутати Лозівської міської ради. Присвоїти звання “Почесний громадянин міста Лозова” вони пропонують посмертно Сергію Литвинову, який тричі поспіль обирався міським головою. “Всі чудового його знають. Думаю, немає ні однієї людини, яка б не стикалася з ним у роботі, - говорить депутат Дмитро Загребельний, - це лозівчанин по місцю народження, це лозівчанин по духу, це лозівчанин по способу життя”.
Кандидатури Сергія Литвинова та Олександра Короля комісія підтримала одноголосно. Далі рішення про відзначення їх почесним званням має розглянути виконком.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ