Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1540765У Міжнародний день інвалідів, який уся світова спільно відзначає 3 грудня, в районному будинку культури відбувся святковий концерт та нагородження.

Секретар Лозівської міської ради Сергій Коба звертаючись до присутніх наголосив: «Проведенням таких заходів ми привертаємо увагу до проблем людей з обмеженими можливостями. Попри свої недуги - прив'язаність до візка, відсутність слуху чи зору - вони демонструють світові свої надможливості і стають для абсолютно здорових громадян прикладом мужності та рішучості зайняти активну життєву позицію. Згідно програм міська влада приділяє увагу людям з особливими потребами, а найбільше її заслуговують діти. У місті створено інклюзивно-ресурсний центр, з гарним матеріально-технічним оснащенням, куди приїжджають переймати досвід спеціалісти цієї галузу з різних куточків України. Я вдячний всім хто опікується проблемами людей з інвалідністю. Бажаю усім міцного здоров’я, витримки, людяності, душевного тепла та миру.»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ