19°C

Погода у Лозовій

Ясно

Вологість: 62%

Вітер: 17.70 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Кожна пісня – це прониклива історія про пережите в донбаських окопах, захист Донецького аеропорту, про матерів і коханих, які не дочекалися своїх рідних з зони АТО, про тих, хто поклав життя за державу і не зміг побачити своїх новонароджених дітей...
На Всеукраїнський фестиваль авторської пісні «Пісні, народжені в АТО», який пройшов 8 квітня у Лозовій, з’їхалися талановиті бійці і волонтери з 10-ти міст України. Більше тисячі глядачів їх вітали оплесками і оваціями в театральній залі міського Палацу культури.

Місто Лозова продовжило естафету таких зібрань, які вже відбулися у 8-ми містах України, у тому числі Києві, Дніпрі, Полтаві, Миколаєві.
До учасників фестивалю від імені Лозівського міського голови Сергія Зеленського,  з привітальним словом звернувся секретар міської ради Сергій Коба та голова районної ради Володимир Лаптєв. На згадку про участь у фестивалі, кожному учаснику очільники вручили почесні відзнаки Лозівщини.
З рук автора, який десятки разів був на передовій, Леоніда Логвиненка виконавці пісень отримали книгу «Місячна соната Війни». Він присвятив її новітній історії держави та її героям – бійцям АТО, захисникам східних кордонів України, в основу якої покладено долі бійців на передовій, переселенців із зони АТО, чиновників та пересічних українців.
Відкрив концерт піснею «Повернутися живим» Лозівський гурт"Мрії Марії". Учасник цього гурту – гітарист Володимир Полешко на весні 2014-го року добровільно пішов до лав Збройних Сил України і брав участь у звільненні селища Піски Донецької області та деблокуванні Донецького аеропорту від терористів у складі 93-ї окремої гвардійської механізованої бригади, командиром мотострілкового відділення.
Зі сцени Палацу культури авторські композиції виконали Юрій Сусло з міста Кролівець Сумської області, Руслан Давидович з Мелітополя, Сергій Бойко з Дніпра, В’ячеслав Купрієнко з Києва, Володимир Бурко, місто Кропивницький, Володимир Семішкин, місто Миколаїв, Станіслав Паплінський, м. Івано-Франківськ, Сергій Кононенко з Полтави, Володимир Пуряєв, місто Миколаїв.
Під час антракту, у фойє Палацу культури пройшла презентація ескізу пам’ятника загиблим в АТО, який згодом встановлять у Лозовій на 2-му мікрорайоні біля 15-го будинку.
На початку другого відділення концерту у відеопрезентації підготовленій ТРК «Лозова» поіменно згадали 13-х лозівчан, які загинули в результаті бойових дій на сході України. Увесь зал вшанував Героїв хвилиною мовчання.
Завершили концерт фінальною піснею «Браття Українці», яка стала народним гімном воїнів АТО. Стоячи, зал бурхливими оплесками вітав учасників фестивалю.
Після завершення концерту, гості міста у міськвиконкомі поклали квіти до Дошки воїнам Лозівщини, загиблим в АТО. Вони щиро дякували міській владі за гостинний прийом і високий рівень організації заходу.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ