Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1690445У ході виїзної наради, яка пройшла сьогодні, 11 червня, під головуванням міського голови Сергія Зеленського, проектант та комунальники визначилися з переліком робіт, які виконають під час реконструкції Пам’ятного знаку та прилеглої до нього території. Знак пофарбують, замість старої плитки укладуть гранітне покриття й встановлять меморіальну плиту з прізвищами загиблих в Афганістані.   Майданчик перед знаком та усі тротуарні доріжки, які проходять по прилеглій території, устелять новим асфальтним покриттям. Старі лави та урни демонтують, а натомість встановлять нові по периметру скверу. Також прилеглу територію обладнають системою водовідведення від дощових вод.

Міський голова Сергій Зеленський наголосив: «Знак та прилегла територія потребують ремонту. Кожного року на цьому місці ми вшановуємо наших земляків, які виконували свій інтернаціональний обов’язок, а деякі з них не повернулися до своїх домівок живими».
Пам’ятний знак загиблим в Афганістані збудований у 1996 році, відтоді значних ремонтів на цьому місці не проводилося.  Виконати роботи з реконструкції планують за кошти міського бюджету.

Також у ході виїзної наради обговорено упорядкування прилеглої території біля будинку № 4 на 3-му мікрорайоні. На торці цього будинку нанесуть мурал, який увічнить пам’ять двох загиблих військових: Сергія Моторного, він виконував інтернаціональний обов’язок в Афганістані, та Олександра Лавренка – захисника України. Сергій Моторний загинув 1984 року в Афганістані, посмертно нагороджений орденом Червоної зірки. Олександр Лавренко - у 2014 році під час бойових дій на сході України. Йому посмертно присвоїли звання Героя України.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ