Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1470719За дорученням головнокомандувача Збройних сил України Віктора Муженка, сьогодні, 11 вересня, заступник начальника Східного територіально-квартирного експлуатаційного Управління Збройних Сил України у Дніпропетровській області підполковник Володимир Васін відвідав Лозову з питання облаштування житла для військовослужбовців та вимушено переміщених осіб з Луганської та Донецької областей.

Під час візиту Віктора Муженка до Лозової, який відбувся, 5 вересня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський просив сприяти у вирішенні питання щодо виділення коштів з державного бюджету на завершення будівництва багатоповерхівки на 4-му мікрорайоні для потреб військових. За попередніми експертними висновками зазначена будівля придатна до завершення будівництва і потребує фінансування в межах 72,9 млн. гривень.
Введення в експлуатацію вказаного дев’ятиповерхового будинку дасть можливість забезпечити житлом громадян, які потребують поліпшення житлових умов, зокрема військовослужбовців, а також надати житло вимушено переміщеним особам з Донецької, Луганської областей та АР Крим, яких у місті Лозова зареєстровано більше 2,5 тис. осіб.
Заступник начальника Східного територіально-квартирного експлуатаційного Управління Збройних Сил України у Дніпропетровській області Володимир Васін разом з заступником Лозівського міського голови Валерієм Крикуном оглянув декілька об’єктів, де можливе облаштування житла для військових – недобудови на 4-му та 6-му мікрорайонах та будівлю колишнього Лозівського заводу металоконструкцій. За результатами огляду Володимир Васін доповідатиме керівництву про переваги облаштування житла для військових саме у Лозовій.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ