Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1310002Сьогодні, 12 березня, міський голова Сергій Зеленський зустрівся з представниками Міжнародної організації права розвитку (IDLO) в Україні та проекту USAID «Зміцнення громадської довіри». Під час зустрічі мер обговорив напрямки співпраці з розширення та осучаснення Центру надання адміністративних послуг у Лозовій.

У зустрічі взяли участь Серго Кавтарадзе – координатор Програми з питань дерегуляції та електронних закупівель Міжнародної організації прав розвитку (IDLO), Аліса Хенсон - регіональний менеджер проекту USAID «Зміцнення громадської довіри», Надія Кривицька - в.о. директора Департаменту підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА, перший заступник міського голови Олександр Жидков та керуючий справами виконкому Юрій Кушнір.
Аліса Хенсон, розповіла, що організація упродовж двох років здійснює підтримку розвитку ЦНАПів на сході України. За її сприяння відкрито ряд центрів в Луганській і Донецькій областях. Міжнародна організація розширяє межі співпраці і у минулому році за їх підтримки відбулося відкриття Регіонального ЦНАПу в Харкові. На сьогодні Лозова являється пріоритетним містом в Харківській області, де планується організувати сучасний Центр надання адміністративних послуг, зауважили представники організації під час зустрічі.
Також розповіли, що фінансування надходить від агентства США по міжнародному розвитку. В ЦНАПах надається допомога в забезпеченні сучасним технологічним оснащенням, проводяться тренінги адміністраторів та інше.
У ході зустрічі, міський голова Сергій Зеленський зауважив, що приміщення Центру надання адміністративних послуг у Лозовій не відповідає вимогам. «В наших планах перенести його в іншу будівлю, більш простору і комфортну для відвідувачів, збільшити кількість адміністраторів. А головне, за умови створення єдиної територіальної громади з центром у Лозовій, об’єднати ЦНАПи міста і району в одному місці, - сказав мер. - Є на прикметі приміщення площею близько 400-т квадратних метрів. Для облаштування Центру там, необхідні певні фінансові витрати».
У ході перемовин міська влада та представники Міжнародної організації намітили подальші напрямки співпраці.
Після зустрічі у мерії, міжнародні гості оглянули відділ «Центр надання адміністративних послуг» Лозівської міської ради, ознайомилися з його роботою та технічним оснащенням.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ