Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1440243Про це на нараді з головами об’єднань співвласників багатоквартирних будинків розповів перший віце-мер Олександр Жидков.
«Проблема з нарахуванням субсидій виникла у цілому по Україні, будемо сподіватися, що це вирішиться на державному рівні. Ми звернулися з листами до міністра соціальної політики Андрія Реви та народного депутата України Анатолія Гіршфельда за роз’ясненнями та сприянням у вирішенні питання. А зараз закликаємо містян, не очікувати опалювального сезону, а приходити до Управління праці і соціального захисту населення за консультаціями, - сказав перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков. - Спеціалісти Управління ведуть активну роботу з населенням щодо роз’яснення нових правил призначення субсидій.»

Начальник Управління праці та соціального захисту населення Вікторія Кіпкало в черговий раз роз’яснила нові правила нарахування субсидій згідно Положення про порядок призначення житлових субсидій в новій редакції затверджених Постановою Кабінету Міністрів України від 27.04.2018 року № 329.
У березні-квітні 2018 року майже 20,5 тисяч домогосподарств стали отримувачами субсидій. Середньомісячні нарахування житлової субсидії протягом опалювального періоду 2017/2018 років складали 36,8 млн.грн. Всього протягом 2017 року нараховано житлових субсидій на суму 226,5 млн.грн., в тому числі комунальним підприємствам міста - 148,6 млн.грн.
Новим порядком з 1 травня кардинально змінено підхід до призначення ЖИТЛОВИХ субсидій. У зв'язку з внесеними змінами орієнтовно 7000 домогосподарств втратили право на призначення субсидії. Це в свою чергу призведе до того, що комунальні підприємства щомісячно недоотримають приблизно 3,5 млн.грн. в неопалювальний період (6000 отримувачів) та 12,5млн.грн. в опалювальний ( 13,5 тисяч отримувачів).
Це значно вплине на якість надання послуг населенню в усіх сферах житлово-комунального господарства міста, зауважив начальник Управління житлово-комунального господарства Олександр Залізінський.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ