Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1140311З 29 травня у загальноосвітніх закладах освіти міста розпочалася оздоровча кампанія, триватиме вона до 15 червня. Відкрито 12 таборів відпочинку з денним перебуванням та 11 таборів праці і відпочинку (з них 3 мовних, 1 філологічний та 1 математичний).

Вартість путівок до табору відпочинку з денним перебуванням складає 364 грн.( 70 % - батьківська компенсація, 30% - кошти міського бюджету). Відпочити в мовних таборах коштує 210 грн, половину вартості відпочинку сплачують батьки, другу половину з бюджету міста.
Харчування в дитячих закладах праці та відпочинку з денним перебуванням здійснюється за кошти міського бюджету.
З 4 червня розпочала свою роботу спортивно-оздоровча база – наметове містечко «Бритай», яка працюватиме у п’ять змін і охопить відпочинком 175 дітей. Вартість двотижневої путівки з п’ятиразовим харчуванням, становить 980 грн. (80 % – батьківська плата; 20 % – кошти міського бюджету).
Всі заклади дошкільної освіти переведені на санаторний режим (із збільшенням вартості харчування на 10%). Тобто, харчування становить 29 грн. 48 коп.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ