Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1410073На стадіоні «Локомотив» у селищі Панютине, 12 червня, пройшла фінальна частина чемпіонату Харківської області з футболу серед дитячих юнацько-спортивних шкіл сезону 2017-2018 років серед юнаків 2003-2004 років народження. Перемогу в змаганнях здобула команда футбольного клубу «Мрія» міста Куп’янськ. Лозівська команда ДЮСШ «Юність» стала срібними призерами в обласних змаганнях. Бронзу отримала команда Ізюму, четвертими стали футболісти з Краснограду.

Привітати учасників змагань та вручити кубки і медалі завітав Лозівський міський голова Сергій Зеленський.
«Вже стало доброю традицією проводити фінал обласних змагань на Лозівщині. Я радий вітати гостей – учасників змагань, тренерів, суддів і вболівальників. Дорогі куп’янчани, вітаю вас з заслуженою перемогою, - сказав міський голова звертаючись до присутніх. -Бажаю всім учасникам впевненості у своїх силах, волі до перемоги і професійного зростання. Ми разом з керівництвом обласної державної адміністрації Юлією Світличною приділяємо максимум зусиль для розвитку спортивної галузі. По всій області, у тому числі й в Лозовій, ремонтуються і будуються спортивні комплекси, йде реконструкція спортивних залів, басейнів. Приділяється максимум зусиль для залучення молоді до занять спортом».
Також міський голова та представник Харківської обласної федерації футболу Володимир Бондар вручили пам’ятні статуетки кращим гравцям команд: «ДЮСШ» міста Красноград – Яну Бурику, ДЮСШ міста Ізюм - Ярославу Овсяннікову, міста Куп'янськ - Максиму Барзило, «ДЮСШ« Юність міста Лозова - Сергію Головченку.