Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

2813 вересня у міському Палаці культури відбувся концерт всесвітньо відомої скрипальки із Швейцарії Марістелли Патуцці, присвячений Дню міста Лозова. Скрипалька вперше побувала в Україні і зі сцени Лозівського міського Палацу культури вразила лозівчан виконанням музичних творів композиторів Паганіні, Ежена Ізаї та Ернста Блоха. Неперевершену гру скрипальки більше тисячі глядачів зустрічали оваціями, бурхливими оплесками та квітами.

Благодійний концерт відбувся за підтримки голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії Світличной, Лозівського міського голови Сергія Зеленського та Лозівської громадської організації «За Лозівщину».
Міський голова, звертаючись до почесної гості, сказав: «Ми йдемо в Європу та сьогодні сама Європа завітала до Лозової. Марістелло, я вітаю Вас у нашому місті, для нас це велика честь. Своїм майстерним виконанням ви вразили містян і наблизили до високої музики. Ваш приїзд великий внесок в культурний і духовний розвиток нашого міста.»
З рук міського голови Марістелла Патуцці отримала подяку Лозівської міської ради, а на згадку про Україну вишивану сорочку, рушник та коровай.
До привітань і вручення подарунків приєдналися начальник Управління освіти, молоді та спорту Вікторія Урванцева та директор Лозівського вищого коледжу мистецтв, Заслужений працівник культури України Василь Чурилов.
Марістелла Патуцці зі сцени міського Палацу культури звернулася до лозівчан українською: «Дякую за гостинність та теплу зустріч. Дякую за подарунки. Я люблю Україну».
Скрипалька, композитор – Марістелла Патуцці! У 4 роки вона почала грати на скрипці і фортепіано. У віці 10 років відбувся її перший концерт в якості соліста у соборі Лугано в Швейцарії. Зараз вона має ступінь магістра з гри на скрипці. Скрипка, на якій грає Марістелла, справжній раритет - виготовлена вона в Римі ще в 1728 році. В середині скрипки Марістелла зберігає фото своєї мами та бабусі, яких вже немає на цьому світі.
Марістелла дуже полюбляє подорожувати. Їй аплодували глядачі Лондона, Мілану, Верони, Баку та багато інших міст.
Любов до музики з трирічного віку Марістеллі прививали батьки. Її першим вчителем музики стала мама. З батьком на сцені скрипалька грає вже 27 років. Один з музичних творів Ернста Блоха «Остання роза літа» скрипалька не виконувала зі смерті своєї мами і після дворічної перерви зіграла його на сцені міського Палацу культури.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ