Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P2090909Сьогодні, 15 жовтня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський взяв участь у відкритті й оглянув нове виробництво компанії «Steel Net», власником якої є Олексій Костюков. Виробничі потужності компанії знаходяться в Дніпрі, Харкові, Одесі та у Лозовій, саме тут створено 30 робочих місць. У подальшому їх планують розширити до 50-ти. Виробництво патчкордів, оптичних шнурів та конекторів запустять з 1 листопада.

  • - Дуже приємно, що незважаючи на важкі економічні умови, у Лозовій відкривається, хоч і невелике, та нове виробництво. Тим самим створюються нові робочі місця та йдуть надходження до бюджету Лозівської ОТГ, - сказав міський голова Сергій Зеленський. - Я дякую Олексію Леонідовичу за увагу до Лозової. За останні чотири роки він допомагає розвиватися місту. Я сподіваюся на подальшу плідну співпрацю й бажаю підприємству розвитку й процвітання.

«Це високотехнологічна продукція, 70% якої планується експортувати на продаж в країни СНД, Європи та Азії, - відзначив Олексій Костюков. - Ми бачимо, що Лозова розвивається завдяки меру Сергію Зеленському та його команді, тому вирішили розвернути своє виробництво саме тут – створити робочі місця з гарним соціальним пакетом та наповнювати бюджет. За ці роки ми налагодили співпрацю, радує, що влада й бізнес чують один одного.»

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ