9°C

Погода у Лозовій

Дощ

Вологість: 83%

Вітер: 35.40 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

25 червня біля міського Палацу культури пройшли святкові заходи присвячені святкуванню Дня молоді. Зранку на спортивному майданчику в парку Перемога зібралася молодь на фітнес-тренування «Здорова молодь – майбутнє України». Далі заходи продовжилися урбан-квест грою «Кам’яні Джунглі». У ній взяли участь три команди, які пройшли вісім станції, де виконували завдання на логіку, відгадували ребуси, проходили тест на пам’ять та багато іншого. Кожен учасник команди переможця отримав у подарунок USB-колонки, інші команди заохочувальні призи.
Багато глядачів зібрав Молодіжний Джем з брейк-дансу. Молодь взяла участь у флешмобі «Здорова молодь – здорове майбутнє». Біля міського Палацу культури працювала виставка-продаж виробів народних майстрів Лозової.

Увечері розважальні заходи продовжилися концертною програмою за участі вокально-інструментальних ансамблів та артистів міста.
Від імені мера міста Сергія Зеленського з Днем молоді та з Днем Конституції містян привітав перший заступник міського голови Олександр Жидков. Він підкреслив, що молодь майбутнє нашої держави і міста. Побажав здоров’я, злагоди і достатку, миру, здійснення найсміливіших мрій та задумів.
З нагоди святкування Дня молоді та Дня Конституції Олександр Жидков вручив почесні грамоти та подяки Лозівської міської ради кращим представникам підприємств та організацій міста.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ