Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 8843Церемонія урочистого покладання квітів з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів пройшла сьогодні, 11 квітня, біля Пам’ятного знаку замученим в таборах військовополоненим. У заході взяли участь керівництво міста і району, депутати, представники установ і організацій міста, громадськість, учнівська молодь.

Присутні зібралися, щоб віддати шану загиблим в’язням і поклали квіти до пам’ятного знаку. Вшанували пам'ять усіх загиблих хвилиною мовчання. Схилили голову перед світлою пам’яттю мільйонів жертв нацизму, безневинно страчених у концентраційних таборах, вшанували тих, хто, витримавши неймовірні страждання, зумів вижити.
Загальна кількість концентраційних таборів, їх філіалів, в’язниць, гетто в окупованих країнах Європи та у Німеччині склала 14033 пункти. Система таборів слугувала німцям для ізоляції, знищення або використання праці ув’язнених і полонених. Через них пройшли мільйони людей різних національностей, велика частина з них загинула у газових камерах, під час медичних експериментів, нелюдських умов утримання чи виснажливої роботи. З 18 мільйонів чоловік, вивезених до Німеччини з 30 країн Європи, 11 мільйонів загинули.

Під час окупації Лозової з 1941 по 1943 роки на території нашого міста діяло 3 табори військовополонених. До них потрапляли військовослужбовці, оточенці, цивільні люди, які не встигли евакуюватися. Жертви радянських військовополонених були до 1943 року, до визволення Лозівщини від загарбників.

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegam

 

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ