8°C

Погода у Лозовій

Хмарно

Вологість: 78%

Вітер: 28.97 km/h

Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

IMG 8843Церемонія урочистого покладання квітів з нагоди Міжнародного дня визволення в’язнів нацистських концтаборів пройшла сьогодні, 11 квітня, біля Пам’ятного знаку замученим в таборах військовополоненим. У заході взяли участь керівництво міста і району, депутати, представники установ і організацій міста, громадськість, учнівська молодь.

Присутні зібралися, щоб віддати шану загиблим в’язням і поклали квіти до пам’ятного знаку. Вшанували пам'ять усіх загиблих хвилиною мовчання. Схилили голову перед світлою пам’яттю мільйонів жертв нацизму, безневинно страчених у концентраційних таборах, вшанували тих, хто, витримавши неймовірні страждання, зумів вижити.
Загальна кількість концентраційних таборів, їх філіалів, в’язниць, гетто в окупованих країнах Європи та у Німеччині склала 14033 пункти. Система таборів слугувала німцям для ізоляції, знищення або використання праці ув’язнених і полонених. Через них пройшли мільйони людей різних національностей, велика частина з них загинула у газових камерах, під час медичних експериментів, нелюдських умов утримання чи виснажливої роботи. З 18 мільйонів чоловік, вивезених до Німеччини з 30 країн Європи, 11 мільйонів загинули.

Під час окупації Лозової з 1941 по 1943 роки на території нашого міста діяло 3 табори військовополонених. До них потрапляли військовослужбовці, оточенці, цивільні люди, які не встигли евакуюватися. Жертви радянських військовополонених були до 1943 року, до визволення Лозівщини від загарбників.

 Долучайтеся до нашого каналу в Telegam

 

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
ВГОРУ