Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

Image00009

Сьогодні, 10 червня, до Лозівської мерії перейняти досвід створення та розвитку об’єднаної територіальної громади завітали представники Куп’янщини. Зустрічав делегацію на чолі з заступником Куп’янського міського голови Сергія Овсяннікова, перший віце-мер Олександр Жидков.

  • - Лозова пройшла складний етап створення найбільшої в Україні тергромади, - сказав перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков, -Зараз наше завдання зберегти в селах об’єкти культури, освіти й медицини, деякі з них не ремонтувалися з початку 90-х років і знаходяться в аварійному стані. Забезпечити належний рівень надання населенню соціальних послуг.

Заступник Куп’янського мера розповів, що їхня команда на початковому етапі створення ОТГ. Під час громадських слухань поки що одна сільська рада виявила бажання приєднатися до міста.

– Ми розуміємо юридичний бік створення громади, а практичний хочемо обговорити з вашими спеціалістами й дізнатися деталі та проблеми, з якими вам довелося зіткнутися на різних етапах. Ми вдячні вам за прийом і той досвід, який ми отримаємо під час зустрічі.

Керівники управлінь і відділів Лозівської міської ради ділилися зі своїми колегами досвідом роботи щодо процесу приєднання громад та проблемних питань, які виникали під час передачі майна, земельних ділянок, функціонування закладів освіти, культури та медицини. Обговорювали також питання наповнення бюджету й розподілу коштів по старостинських округах та формування їхньої структури.

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ