Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

01Наразі підрядна організація укладає останні 80 метрів поліетиленової труби. Роботи ведуться на четвертому мікрорайоні біля Лозівського вищого коледжу мистецтв. Загальна протяжність Південного самопливного каналізаційного колектору складає 2,8 кілометра. На його повну реконструкцію з обласного бюджету виділено майже 29 мільйонів гривень.

Нагадаємо, у березні 2018 року в місті склалася критична ситуація з чисельними обвалами на Південному каналізаційному колекторі, що призвело до відключення від водопостачання 45-ти тисяч населення мікрорайонів Лозової. На прохання міського голови Сергія Зеленського у ситуацію втрутилася голова ХОДА Юлія Світлична, саме за її підтримки тоді виділили кошти на реконструкцію колектору.

Згідно проекту підрядна організація ТОВ «Лозовабудмеханізація» на сьогодні уклала 2,7 кілометри безнапірної поліетиленової спіральновитої труби діаметром 400 та 700 мм. Роботи здійснювали, частково відкритим способом, частково - методом санації (труба в трубі). Відремонтували 77 колодязів, відновили камеру гасіння. Наразі ведуться роботи з благоустрою території – заасфальтовано в’їзд з вулиці Машинобудівників у Домаський старостинський округ та на вулицю Супруна. Заасфальтовано ділянку дороги біля КНС-4 у Домасі.  Укладається тротуар та облаштовується клумба біля Лозівського вищого коледжу мистецтв.

 

Читайте також: 

 У Лозовій 45 тисяч населення залишається без централізованого водопостачання

 Міський голова відвідав ХОДА з питань фінансування ремонту Південного каналізаційного колектору

 Водяники вживають заходів щодо відновлення водопостачання мікрорайонів

 Пріоритет для Лозової – заміна мереж водопровідно-каналізаційного господарства. Євгеній Шахненко

 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ