Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1540408Сьогодні, 26 листопада, під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського за участі керівництва Лозівської РДА, районної ради та керівників силових структур відбулася нарада щодо можливості введення воєнного стану в Україні та вирішення питань, які будуть поставлені перед громадою міста Лозова, ОТГ та районною владою.

Керівники правоохоронних органів доповіли про переведення їхніх підрозділів на посилений варіант несення служби та готовність особового складу приступити до виконання службових обов’язків в умовах воєнного стану.
Під час наради міський голова наголосив: «Ситуація у місті та області контрольована. Разом ми повинні забезпечити стале функціонування всіх установ, підприємств і організацій. Не допустити соціальної напруги серед населення, антиукраїнського настрою та дестабілізації ситуації в місті і районі. Бути готовими до прийняття рішення Верховної ради, позачергове засідання якої пройде сьогодні о 16.00 годині щодо введення воєнного стану в Україні.»
У місті і районі посилено контроль в дитсадках і школах, налагоджена тісна співпраця зі старостами старостинських округів Лозівської ОТГ та сільськими головами.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ