Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1430841Сьогодні, 27 червня, напередодні святкування Дня Конституції України у великій залі Лозівської міської ради відбулося урочисте нагородження кращих представників підприємств, установ і організацій міста.

Лозівський міський голова Сергій Зеленський, звертаючись до присутніх наголосив: «Наша команда прикладатиме максимум зусиль до виконання основного закону України – Конституції. Я закликаю усіх знати не тільки свої права, а й виконувати обов’язки передбачені основним законом і працювати на благо Лозової і всієї України. Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична максимально робить усе, щоб Харківщина у цих складних умовах процвітала і розвивалася. І яким буде наш край - Лозівщина залежить тільки від нас. А ми спільними зусиллями повинні зробити її квітучою і привабливою для проживання». Сергій Зеленський побажав усім лозівчанам мирного неба, добра, достатку й благополуччя.
До привітань приєднався голова районної ради Володимир Лаптєв. Від себе особисто і депутатського корпусу побажав мешканцям Лозівщини міцного здоров’я, щастя й злагоди в родинах.

Далі керівники нагородили почесними грамотами та відзначили подяками 15 працівників підприємств, установ і організацій міста.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ