Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

photo 2020 02 12 10 56 1111 лютого під головуванням Лозівського міського голови Сергія Зеленського пройшла нарада, де визначалися, які дороги потребують першочергових ремонтів, можливості міського бюджету та перспективи залучення обласних та державних коштів на ці роботи.

За поданими пропозиціями на ремонти доріг Лозівської ОТГ потрібно 62 мільйони гривень. У міському бюджеті на поточні ремонти заплановано 6,2 мільйона. 

  • - 2019 рік став рекордним для Лозівщини по ремонту доріг – на це пішло майже 80 мільйонів гривень, на це задіяно державні, обласні та міські кошти. - нагадав начальник УЖКГ Олександр Залізінський. - Збудовано об’їзну дорогу, виділено 30 мільйонів на капремонт дороги Лозов-Хлібне-Панютине. Капітально відремонтовано п’ять мостів та шляхопроводів та частково дороги по ОТГ. Проведено капітальний ремонт вулиці Гвардійської. Виділено 7 мільйонів гривень з міського бюджету, які використано на поточні ремонти доріг ОТГ.

Також поінформував, що цього року необхідно завершити капітальний ремонт ділянки дороги Лозова-Хлібне-Панютине ( від об’їзною дороги до вулиці Свободи в місті Лозова), на це потрібно 15 мільйонів гривень. Потрібні кошти на улаштування другого шару дороги Мерефа-Павлоград.  Також очікуються кошти з обласного та державного бюджетів на ремонт дороги Катеринівка-Садове та тротуарів по вулицях Покровській, Козацькій та Ломоносова.

Цього року в Новій Іванівці завершать будівництво вагового комплексу, він забезпечить контроль транспорту, який рухатиметься у направленні міста Лозова, про це розповів заступник Лозівського міського голови Валерій Крикун. Є проект на будівництво дороги від вулиці Привокзальної до Соборної, виконувати роботи почнуть за наявності коштів. Приділять увагу внутрішньо-квартальним дорогам, тротуарам.

  • - Минулого року на Лозівщині  відремонтовано дійсно рекордну кількість доріг. Які перспектив на 2020 рік мені поки що не зрозуміло, - говорить мер Сергій Зеленський. - Є проблеми з наповнення бюджету – вже в січні ми його не виконали майже на 4 мільйона гривень. Не у повному обсязі отримали прибутковий податок на фізичних осіб та єдиний податок, який сплачують сільгоспвиробники. Бачимо значний спад виробництва на двох потужних підприємствах – ПВРЗ та ЛКМЗ. - Багато проблем по дорогах у селах, - відзначив мер, - та поки що ми можемо їх ремонтувати тільки за наявності обласних коштів, деякі поточні ремонти ми робитимемо, але вони будуть незначні.

Міський голова висловив незадоволення врегулюванням питання по відведенню проїзду транзитного транспорту з Лозової через збудовану об’їзну дорогу. Просив відпрацювати питання встановлення відповідних дорожніх знаків з областю й не допускати проїзд вантажівок по вулицях Гвардійській, Павлоградській та Кооперативній.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ