Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1410113

12 червня у великій залі Лозівської міської ради відбувся круглий стіл щодо економічного розвитку міста Лозова на 2018-2019 роки. В обговореннях взяли участь керівництво міста і району, депутати міської ради, начальники відділів і управлінь міської ради, керівники ведучих підприємств міста, лозівські підприємці.

Про основні напрямки економічного розвитку, місцеві податки та перспективи розбудови міста Лозова доповіли учасникам круглого столу начальник Управління економіки міської ради Сергій Гранкін та головний архітектор міста Інна Кошляк.

У своїй доповіді Сергій Гранкін зауважив, що життєдіяльність міста та виконання міського бюджету повністю залежать від стабільної роботи міських підприємств та підприємців. Промислові підприємства міста з початком військових дій значно знизили обсяги виробництва та реалізації продукції. За 3 роки обсяги реалізації скоротились з більш ніж 1 мільярда гривень у 2015 році до 835 мільйонів гривень за 2017 рік. Військові дії та агресія зі сторони Російської федерації, впроваджені санкції вплинули на скорочення експорту міськими підприємствами.

Велике значення для міської економіки мають також глобалізаційні процеси, розвиток інтернет-торгівлі та експрес служб доставки. Все більше людей купують в інтернеті замість походів по міським магазинам.

Пріоритетними проектами соціально-економічного розвитку міста Сергій Гранкін назвав реконструкцію системи теплопостачання, із залученням кредитних коштів Європейського інвестиційного банку. Три проекти медичної галузі, які згідно постанови Кабінету міністрів України визначені для фінансування за кошти Європейського інвестиційного банку в рамках Надзвичайної кредитної програми з відновлення України. Реконструкції будівлі ДЮСШ «Юність», стадіону “Локомотив”, каналізаційних колекторів та водопроводів, очисних споруд механічної та біологічної очистки. Будівництво полігону твердих побутових відходів та об’їзної дороги. Капітальний ремонт внутрішніх приміщень міського Палацу культури. Проекти направлені на підвищення енергоефективності бюджетних установ.

Всього в місті сформовано більше ніж 100 проектних пропозицій, які були подані до плану заходів з реалізації обласної стратегії, що охоплюють різноманітні сфери життєдіяльності міста, розроблено більше 45 діючих проектних документацій.

На сьогодні розробляється проект реконструкції парку «Перемога», розповіла головний архітектор міста Інна Кошляк, який визначає функціональні зони парку серед яких :

  • Дитяча ігрова зона зона;
  • Спортивна зона;
  • Зона атракціонів;
  • Розважальна зона;
  • Зона відпочинку;
  • Зона вигулу собак;
  • Зелена парковка
  • Зона активного відпочинку
  • Траса мотокросу

Крім цього, до міської ради звернулось декілька підприємців з інвестиційними пропозиціями щодо реконструкції парку «Перемога». Один з низ надав проект зонального розміщення атракціонів, літнього кафе, та альтанок на території колишнього парку атракціонів і вже других рік реалізує його за власні кошти, поступово відновлюючи благоустрій території, має намір облаштувати парковку для автотранспорту з боку міської лікарні.

Друга пропозиція - організація біля ставка пляжного клубу з відкритими басейнами для відпочинку мешканців міста.

Третя пропозиція - облаштування траси для зимового спуску на лижах, сноубордах та тюбінгах на схилі біля сходів до ставка.

         Головний архітектор міста Інна Кошляк розповіла, що при будівництві нової частини дороги від вул. Соборної до вул.  Привокзальної, по правій стороні новоствореної частини вулиці планується розмістити ряд тимчасових споруд (орієнтовно 21 шт.) з організацією тротуару вздовж вулиці та організацією автостоянки на 84 місця (орієнтовно) (інвестиційна пропозиція).

Кінцеву зупинку маршрутних таксі планується зробити на майдані Праці, організувавши у сквері біля пішохідного переходу через залізничні колії, майданчик для відстоювання маршруток з встановленням тимчасових споруд.

Керуючий справами міськвиконкому Юрій Кушнір під час засідання круглого столу доповів про хід реалізації Закону України "Про добровільне об'єднання територіальних громад" на території міста Лозова та Лозівського району. На сьогоднішній день в 17 громадах відбулись громадські обговорення на яких мешканці підтримали ініціативу на приєднання до міста Лозова. 8 червня прийнято рішення міської ради щодо надання згоди на приєднання 13 сільських та селищних рад: Домаха, Нова Іванівка, Миколаївка, Миролюбівка, Артільне, Яковлівка, Перемога, Чернігівське, Панютине, Шатівка, Садове, Царедарівка та Катеринівка.

Дані рішення це перші кроки на шляху створення об’єднаної територіальної громади, наголосив Юрій Кушнір.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ