Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1470466Напередодні святкування Дня фізичної культури і спорту України у великій залі міської ради пройшли святкові заходи. Лозівський міський голова Сергій Зеленський та керівництво Управління освіти, молоді та спорту вручили більше сотні обласних та міських відзнак тренерам, вчителям фізичної культури шкіл, спортсменам, паралімпійцям. Також від міської ради вручено п’ять сертифікатів на придбання спортивного обладнання.

«Я вітаю лозівських спортсменів з професійним святом! Перш за все щиро вдячний ветеранам спорту, які заклали міцну базу і зробили все, щоб спорт на Лозівщині процвітав і розвивався. Дякую нашим чемпіонам України, Європи та світу за те, що ви прославляєте Лозівщину і Україну далеко за межами нашої держави, - сказав міський голова Сергій Зеленський, – Ми прикладаємо максимум зусиль для розвитку спортивної галузі у місті – ремонтуються спортивні школи, покращується їх матеріально-технічна база, будуються спортивні майданчики. За підтримки голови облдержадміністрації Юлії Світличної завершено реконструкцію басейну ДЮСШ «Юність». У наступному році ми плануємо розпочати реалізацію грандіозного проекту - реконструкцію спортивної зали в Палаці культури. У цьому нас підтримує прем’єр-міністр України Володимир Гройсман. На це з державного бюджету виділять 33 мільйони гривень.»
Міський голова подякував усім, хто розвиває спортивну галузь у місті і підтримує здоровий спосіб життя. Побажав усім спортсменам, тренерам, любителя спорту міцного здоров’я, удачі і нових перемог.
Почесною грамотою та нагрудним знаком голови Харківської обласної державної адміністрації Юлії  Світличної за високий професіоналізм та підготовку члена збірної команди України, Чемпіона світу 2018 року з таїландського боксу Муай-Тай нагороджено Володимира Полевикова, керівника гуртка з Таїландського боксу Муай Тай будинку дитячої та юнацької творчості. Почесними грамотами Харківської обласної ради за високий професіоналізм та підготовку команд чемпіонів Харківської області з волейболу та з пляжного волейболу серед юнаків і підготовку чемпіонів і призерів Чемпіонатів України з плавання серед людей з обмеженими можливостями нагороджено: Тетяну Рубан, тренера-викладача з волейболу Лозівської ДЮСШ «Олімпія», Марину Черненко, тренера-викладача з плавання Лозівської ДЮСШ «Юність».
Подяками Харківської обласної ради за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, підготовку цілої низки спортсменів високого рівня нагороджено Вячеслава Багінського, тренера-викладача з дзюдо Лозівської ДЮСШ «Олімпія», Сергія Некрасова, тренера-викладача з вільної боротьби Лозівської ДЮСШ «Локомотив».

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ