Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1530470Сьогодні, 2 листопада, у великій залі міської ради пройшли урочистості та святковий концерт до Дня працівника соціальної сфери, який згідно з Указом Президента щороку святкується у першу неділю листопада. З нагоди професійного свята кращі працівники соціальної сфери Лозівщини були нагороджені грамотами і подяками обласної, міської і районної рад та Харківської обласної і Лозівської районної державних адміністрацій, а також подяками народного депутата України Анатолія Гіршфельда.

Перший заступник Лозівського міського голови Олександр Жидков привітав чисельну армію працівників соціальної сфери з професійним святом: «Я дякую вам за нелегку працю, яка лягла на ваші плечі, ви з честю виконуєте покладені на вас обов’язки. Напередодні свята я передаю найщиріші привітання від міського голови Сергія Зеленського, усього виконавчого комітету та міської ради. Бажаю вам і вашим сім’ям наснаги, добробуту, сімейного благополуччя, достатку і миру.»
До привітань та нагороджень приєдналися перший заступник голови Лозівської районної державної адміністрації Юрій Петренко та голова районної ради Володимир Лаптєв.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ