Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

zaglavnayaНа засіданні виконавчого комітету, яке відбулось  сьогодні, 25 червня, внесено зміни до рішення виконавчого комітету міської ради від 26 лютого 2019 року № 144 «Про затвердження переліку доріг і тротуарів комунальної власності Лозівської міської об’єднаної територіальної громади для проведення капітального та поточного ремонтів у 2019 році». Перелік доповнено дорогами, які потребують ремонтів по Лозовій та старостинських округах.

Встановлено тариф на послуги з центрального водопостачання, які надає  ДП «Комунсервіс-1» КП «Тепловодосервіс» Лозівської районної ради, для споживачів сіл Тихопілля, Благодатне, Олександрівка: населення 63 грн. за 1 м³, бюджетні установи 63 грн. за 1 м³, інші споживачі 63 грн. за 1 м³.

Затверджено попередню мережу закладів освіти Управління  освіти, молоді та спорту на 2019/2020 навчальний рік та структуру Управління культури. Прийнято рішення про затвердження структури управління житлово-комунального господарства та будівництва Лозівської міської ради Харківської області.

Розглянуто ряд питань, які знаходяться в сфері діяльності відділу з обліку житла та управління комунальною власністю міської ради, зокрема прийнято рішення про надання права на оформлення житла у приватну власність,  затверджено акти приймання-передачі майна (транспортних засобів),  виділено тимчасове житло особі, яка опинилася у скрутних життєвих обставинах.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ