Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

20Під час зустрічі з жителями Миролюбівського старостинського округу, яка відбулася у п’ятницю, 12 квітня, Лозівський міський голова Сергій Зеленський закликав селян до спільного вирішення питання раціонального використання будівель у яких розміщені сільський будинок культури, адміністрація старостинського округу та амбулаторія сімейного лікаря.

«Ці будівлі потребують капітальних ремонтів, - сказав мер Лозової, - За першочерговими підрахунками лише на ремонт сільського будинку культури необхідно три мільйони гривень. Зарано говорити про розвиток інфраструктури старостинських округів, на сьогодні наше першочергове завдання стабілізувати ситуацію. Цього року на Миролюбівський старостинський округ, як і на усі інші, виділено з міського бюджету один мільйон гривень. Тому спільно з вами ми повинні вирішити, які першочергові роботи необхідно провести в окрузі». 
Під час зустрічі, селянам запропонували сільський будинок культури та адміністрацію старостинського округу перевести у порожні приміщення будівлі школи, виконати необхідні ремонти та обладнати заклади окремими входами. Міський голова просив у 10-ти денний термін визначитися зі своїм рішенням та повідомити його старості.

Також міський голова розповів про плани обласного керівництва з будівництва в Миролюбівци сучасної амбулаторії. 
Нагальним питанням, яке виносилося на обговорення – ремонт пам’ятника загиблим у Другій світовій війні. Міський голова перед початком зустрічі з населенням оглянув пам’ятник. За його дорученням ремонтні робіти почнуться негайно. Їх виконають за рахунок міського бюджету, на це виділено близько 100 тисяч гривень.
Жителі Миролюбівського старостинського округу піднімали питання ремонту водомереж, через пориви декілька вулиць села, у тому числі дитячий садок знаходяться без води. Міський голова доручив лозівським комунальникам вивчити ситуацію з водопостачанням Миролюбівки та сусідніх сіл. У разі необхідності провести закупівлі труб й інших матеріалів та провести ремонти. Також до керівництва міста і району звучали питання ремонту доріг, освітлення сіл у нічний час, для запобігання крадіжок.

Під час зустрічі з населенням керівництво міста і району привітало з ювілеєєм депутата Лозівської районної ради Валентину Лозинську, вручили їй відзнаку міської ради та подякували за плідну роботу на благо громади. 

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ