Оголошення

Дивитись усі

Туристичний маршрут

Туристичний маршрут

по місту Лозова

P1510662У великій залі міської ради сьогодні, 12 жовтня, керівництво міста і району привітало з Днем захисника України військових, волонтерів та представників підприємств, установ і організацій.

Секретар міської ради Сергій Коба передав вітання від імені міського голови Сергія Зеленського. Побажав міцного здоров’я, добра, злагоди і миру.
«Дуже символічно, що День захисника України відзначається 14 жовтня – у День українського козацтва. Це свято мужності, патріотизму та єднання. Свято тих, хто відстоював незалежність України в усі часи і робить це зараз. Я дякую нашим захисникам за їхню мужність і відданість», - сказав Сергій Коба. До привітань приєднався голова районної ради Володимир Лаптєв.
Учасника антитерористичної операції Олега Шевченка посмертно нагороджено медаллю За участь в боях Світлодарська дуга. Нагороду Сергій Коба вручив мамі загиблого.
Керівництво та громадськість квіти поклали до дошки воїнам Лозівщини загиблим в АТО та до могил на центральному кладовищі. Вшанували пам’ять усіх загиблих за незалежність України хвилиною мовчання.

Служба за контрактом

Новини

Урядові портали

Сайт президента України Кабінет міністрів Реестр виборців Харківська обласна рада Державна фіскальна служба України Харківська обл. держ. адміністрація Інститут держ. управління
Інститут держ. управління
ВГОРУ